SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
14

Wytrzymajcie z nami

Rey Gigataras - 'Stingrey' - członek Team Core opublikował na forum OSM post "Wytrzymajcie z nami". Poniżej zamieszczamy jego tłumaczenie.

Rozumiemy obawy, które nasz komunikat wywołał w całej społeczności i tak szybko jak to będzie możliwe będziemy kontynuować dalszy rozwój ramię w ramię z całą wspólnotą.

Zdajemy sobie sprawę, że przekazane przez nas informacje to tylko mała część a na wiele pytań nie ma w tej chwili żadnej odpowiedzi ale postępujemy zgodnie z radami prawników.

Rozumiemy też że powstała luka informacyjna, ale wierzcie mi, że nikt bardziej od nas nie chce jej wypełnić tak, aby wrócić w pełni do idei przejrzystości i otwartości, którą tak mocno wspieramy - ale nasze ręce są lekko związane. Staramy się przedstawiać maksimum informacji z tego, co możemy.

Proszę również całą wspólnotę bądźcie z nami.
Prosimy również o uspokojenie i ostudzanie nadmiernych emocji, jesteśmy wspólnotą a nie tłumem gawiedzi.

Jedna rzecz, którą chciałbym abyście rozważyli:

Wielu członków zespołu deweloperskiego spędziło tysiące godzin nad tym projektem. W naszym wspólnym czasie często wcześnie rano mając za sobą normalny dzień pracy tak jak Andrew, Emir & Brian robią tak od co najmniej 3 lat. Większość z nich jest rodzicami i prowadzi normalne życie rodzinne - jak moi koledzy są w stanie to robić wciąż mnie to zdumiewa.

Robimy to wszystko, ponieważ kochamy ten projekt i kochamy całą wspólnotę. Robimy to, ponieważ podzielamy jedno wspólne ludzkie pragnienie - chęć pomagania naszym sąsiadom. Cała gratyfikacja, jaką mamy, to radość z pomagania innym.

Nasza decyzja jest przyczyną niepokojów, bólu serca i duszy na poziomie, który cięzko opisać.

Jeśli wszystko, co powiedziałem, jest prawdą, nie myślcie, że nie rozważyliśmy każdej opcji i nie sprawdziliśmy wszystkich możliwości, przed podjęciem jakiejkolwiek akcji.

Wszystko w tej chwili jest ciężkie w tym momencie, ale poruszymy niebo i ziemię, aby rzeczy wróciły do normalności najszybciej jak to tylko możliwe.

Jest to swobodne tłumaczenie wypowiedzi Stingreya opublikowanej na: http://forum.opensourcematters.org/index.php/topic,312.0.html
Tłum. enjoy777

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów