SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
13

Wodne harce - I miejsce dla SOSW w Leżajsku

wodne_harce_01W dniu 28.02.2012r uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Leżajsku wzięli udział w V Wojewódzkim Turnieju Szkół i Ośrodków Specjalnych „Wodne Harce” organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ropczycach.

W zawodach sportowych udział wzięło 6 drużyn z województwa podkarpackiego. Nasz zespół reprezentowali następujący zawodnicy: Jakub Foryt, Marcin Dołęga, Konrad Boratyn i Marcin Zastawny. Zmagania sportowe odbyły się na krytej pływalni w Ropczyckim Centrum Sportu i Rekreacji. Turniej przebiegał w następujących konkurencjach sportowo-rekreacyjnych: 25m na piersiach z deską, 25m na grzbiecie z deską, rzut do bramki, wyścig z makaronem, zjazd rynną na czas, wyścig z nurkowaniem oraz sztafeta koników.

Nasi zawodnicy po wszystkich konkurencjach zajęli I miejsce – GRATULUJEMY!!!

 

I miejsce-      SOSW Leżajsk
II miejsce-     SOSW Ropczyce
III miejsce-    ZSS im. UNICEF Rzeszów
IV miejsce-    SOSW Sanok
V miejsce-     SOSW Frysztak
VI miejsce-    ZSS Kolbuszowa Dolna

przygotował: Adam Dudziński

 

wodne_harce_03

wodne_harce_02

wodne_harce_04

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Pośw. sztandaru

Nad. imienia - cz. 1

Nad. imienia - cz. 2

Nad. imienia - cz. 3

Pokaz SOSW

Nasz kanał Youtube

6-latki w szkole

Pozostałe

Analiza egzaminów