SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
18

Rozpoczęcie roku szk. 2023/2024 w SOSW im. św. JP II w Leżajsku na ul. Sandomierskiej

Drodzy Rodzice i Uczniowie.

rozp roku szk 2023 2024

Już w poniedziałek 4 września 2023 r. o godz. 9:00 spotkamy się by rozpocząć nowy rok szkolny 2023/2024.

przedszkole zdj. aordycz

Tym razem spotkanie odbędzie się na terenie naszego przedszkola czyli na ul. Sandomierskiej 39. Zapraszamy tam wszystkich naszych uczniów wraz z rodzicami. Spotkamy się na podwórzu za budynkiem przedszkola.

Do zobaczenia.

 

Z tego powodu, że na parkingu przy przedszkolu nie pomieszczą się wszystkie samochody rodziców z dziećmi oraz busy proponujemy parkować auta w pobliżu naszego internatu. Za skateparkiem jest duży szutrowy parking.

 

Szukaj

Pokaz SOSW

6-latki w szkole

Nasz kanał Youtube

Analiza egzaminów