SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
18

Aktywna tablica

Lekcja otwarta - sensoplastyka

 sensomotyle 14Lekcja otwarta on-line z sensoplastyki w ramach programu "Aktywna Tablica". Kwiecień 2022


Podczas lekcji otwartej z sensoplastyki uczniowie i nauczyciele mieli okazję do twórczej zabawy z wykorzystaniem multimedialnych środków przekazu. Uczestnicy bawili się kolorami, zapachami oraz różnymi produktami spożywczymi. Na zajęciach zostały wykorzystane materiały plastyczne, które samodzielnie przygotowano z mąki, oleju, ryżu, makaronu i kasz itp.

Czytaj więcej...

Lekcje z interaktywnym monitorem są ciekawe a nauka zabawą

athistoria 4jpg

 

W roku szkolnym 2020 nasza szkoła przystąpiła do Rządowego programu „Aktywna Tablica". W ramach programu nasz Ośrodek otrzymał interaktywne monitory. Dotykowe monitory są wykorzystywane na zajęciach dydaktycznych.

Czytaj więcej...

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

DBI 18 lutego obchodzimy Dzień bezpiecznego Internetu- najważniejsze wydarzenia w roku poświęcone bezpieczeństwu dzieci i młodzieży w Internecie.
Dzień Bezpiecznego Internetu(DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku. Wzorem ubiegłych lat, społeczność naszego Ośrodka włączyła się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. Wśród licznie podejmowanych działań na terenie szkoły, mających na celu promowanie bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych oraz pozytywnego wykorzystania sieci były pogadanki, prezentacje multimedialne, projekcje filmów

Czytaj więcej...

Aktywna tablica-lekcja otwarta.

lekcja 1Lekcja pokazowa z edukacji plastycznej - „Niedźwiadek polarny - praca plastyczna w technice mieszanej"

Projekt „Aktywna tablica" umożliwia wyposażenie szkół w sprzęt multimedialny, dający szansę na edukację na poziomie XXI wieku oraz prowadzone wielu zajęć w trybie on-line.

Czytaj więcej...

Powiatowy Przegląd kolęd i pastorałek

naszdom 3

W dniu 27 stycznia 2022 roku nasz Ośrodek uczestniczył w XIII Powiatowym Przeglądzie  Kolęd i Pastorałek  Osób z Niepełnosprawnopścią zorganizowany przez  Stowarzyszenie "Dobry Dom". 

Czytaj więcej...

Spotkanie zespołu samokształceniowego w ramach Aktywnej Tablicy

zoom 1W ramach Międzyszkolnej sieci współpracy nauczycieli stosujących technologie informacyjno - komputerową  w dniu 19 stycznia 2022r, odbyło sie  spotkanie zespołu samokształceniowego.

Program spotkania:

1. Zapoznanie z aplikacjami umożliwiające kształcenie na odległość
2. Aplikacja Zoom – instalacja
3. Organizacja spotkania w ramach aplikacji Zoom.
4. Prowadzenie konferencji w aplikacji Zoom.
5. Nagrywanie spotkania, konferencji Zoom.
6. Google meet.- dodatkowa opcja do prowadzenia zajęć.
7. OBS- program do nagrywania własnych lekcji zajęć, hobby i udostępnianie na mailu, Youtube.

Czytaj więcej...

Postacie z bajek z "Aktywna Tablicą"

bajka 1

 

     

 DZIEŃ POSTACI Z BAJEK Z AKTYWNĄ TABLICĄ

 

 

 

5 listopada przypada w przedszkolu jedno z najsympatyczniejszych świąt, a mianowicie Dzień Postaci z Bajek. Jego celem jest nie tylko przypomnienie znanych i lubianych bohaterów baśni, ale również zwrócenie uwagi na rolę edukacyjną i wychowawczą bajek.

Czytaj więcej...

Szukaj

Pokaz SOSW

6-latki w szkole

Nasz kanał Youtube

Analiza egzaminów