SOSW

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
18

Nabór do szkoły

OFERTA EDUKACYJNA

autyzm 3

Nabór dzieci do ośrodka

 
Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

wkladka do folderu 2015 1 wkladka do folderu 2015 2  

  

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku prowadzi ciągły nabór dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną lub autyzmem do szkoły podstawowej, gimnazjum, branżowej szkoły I stopnia o kierunku kucharz, klasy 3 zasadniczej szkoły zawodowej o kierunku kucharz oraz szkoły przysposabiającej do pracy. Ponadto ośrodek oferuje opiekę i edukację w oddziałach przedszkolnych oraz zajęcia specjalistyczne w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

 

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Leżajsku ogłasza nabór na rok 2019/2020 dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną lub autyzmem do szkoły podstawowej, branżowej szkoły I stopnia o kierunku kucharz oraz szkoły przysposabiającej do pracy. Ponadto ośrodek oferuje opiekę i edukację w oddziałach przedszkolnych oraz zajęcia specjalistyczne w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Placówka organizuje również wspierające rozwój dziecka i rodziny: logopedię, terapię pedagogiczną, psychologiczną, socjoterapię, gimnastykę korekcyjną.

Ośrodek oferuje miejsca w internacie oraz możliwość korzystania z wyżywienia. Placówka zapewnia całodobową opiekę, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, dobrą bazę lokalową, nowoczesne wyposażenie pracowni specjalistycznych oraz atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu, wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne i wycieczki.

Zainteresowanych rodziców i opiekunów prawnych zapraszamy do ośrodka codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1500.

 

Kontakt:
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Leżajsku
ul. Mickiewicza 76
37-300 Leżajsk
tel/fax 172420254, tel. 172426852
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sosw.lezajsk.pl

Ogłoszenie o naborze

 

SOSW im. św. Jana Pawła II w Leżajsku informuje, że prowadzi ciągły nabór do swoich szkół i oddziałów przedszkolnych.

Logo SOSW im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

Szukaj

Pokaz SOSW

6-latki w szkole

Nasz kanał Youtube

Analiza egzaminów